Web Tasarım

Web Design ya da Türkçesi ile Web Tasarım, işletmenizin internetteki varlığını teşkil eden web sitesinin tasarımı anlamına gelmektedir. Bu tasarım, sayfaların düzeni, sayfalardaki metinlerin yazı stilleri, renkler ve kullanılacak resimlere kadar birçok ayrıntıyı kapsamaktadır.

Günümüz iş dünyasında işletmelerin dijital ortamdaki varlıkları onların rekabette var olmaları için olmazsa olmazlardandır ve bu da her işletmenin bir web sitesi olmasını adeta zorunlu kılmaktadır. Bu noktada yalnızca web sitesinin varlığı da artık yeterli olmamaktadır ve bu sebeple profesyonel web tasarımı, günümüzün rekabetçi çevrimiçi ortamında kendisine çok önemli bir yer edinmiştir.

eKurumsal uzman ekipleriyle; detaylara duyarlı, işlevsel, modern web siteleri tasarlamak konusunda işletmelerinize yardımcı olmakta ve sizlere en iyi web tasarımı hizmetlerini vermek için çalışmaktadır.  eKurumsal, web sitenizin hem göze hitap edecek bir yapıda olmasını hem de profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlayarak kullanıcılarınızın ve işletmenizin memnuniyetini gözetmektedir.

Web sitenizin kullanıcıda yarattığı ilk izlenim çok kritiktir. Bunun yanında, kullanıcının belirli sayfalara tıklaması ve web sitenizde daha uzun süre geçirmesi gibi hususlar da çok büyük bir önem arz etmektedir. Tüm bu konularda gerekli düzenlemeler ekiplerimiz tarafından yapılmakta, müşterilerinize mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunulması ve web sitenizin işletmenizi ve işletmenizin kurumsal kimliğini tam anlamıyla yansıtması için çalışılmaktadır. Verdiğimiz hizmet ile web sitesi ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilerinize dönüştürmek en büyük önceliklerimizden birini oluşturmaktadır.

eKurumsal olarak, güzel ve modern bir web sitesi tasarımı sağlamanın yanı sıra, kullanıcılarınıza ve müşterilerinize aradıkları bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir çevre de sunmaktayız. Kötü tasarlanmış ve yapılandırılmış web siteleri veya web sitesi sayfaları arasında gezinme zorluğu var olan müşterileri veya potansiyel müşterileri cezbetme şansını azaltabileceği gibi, aynı zamanda profesyonel bir işletme olarak kurumsal kimliğinize de zarar verebilecektir. eKurumsal, tüm bunların farkında olan bir ekiple, kullanıcılarınıza ve müşterilerinize en iyi web sitesini sunarak, işletmenizin ününü de korumayı amaçlamaktadır.

eKurumsal, işletmenizin özel gereksinimlerini, hedef kitlesini ve amaçlarını anlayarak, sizlere buna uygun bir web tasarım hizmeti vermektedir. Eğer, sizin de bir web sitesine veya var olan bir web sitesinin yeniden tasarlanmasına ihtiyacınız varsa ve profesyonel bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.